Renowacja lakieru

Powłoki ochronne

ceramiczne & kwarcowe

Folie ochronne

Detailing wnętrza

Przyciemnianie szyb

Maskowanie rys SSR

Usuwanie wgnieceń PDR

Mycie SPA

Usługi

Korekta lakieru to jeden z najważniejszych kroków do przywrócenia dawnego blasku. Proces ten pozwala na usunięcia wszelkich skaz, zmatowień oraz rys i mikro rys. Wykonana usługa nadaje szklistość oraz nienaganny wygląd Twojego lakieru. Proces ten jest bezpieczny oraz długotrwały.

Koszt:
od 799 PLN
Czas realizacji:
1-2 dni

Zabezpieczenie powłokami ochronnymi ceramicznymi lub kwarcowymi to jedno z najlepszych zabezpieczeń na rynku. Daje ona znakomitą szklistość oraz głębię koloru. Dzięki swej gładkiej powierzchni znakomicie odpycha wszelki brud oraz wodę. Wpływa to na lepszą pielęgnację pojazdu każdego dnia. Zabezpieczenie ma trwałość od 1 - 5 lat.

Czas realizacji:
1-3 dni
Koszt:
od 699 PLN

Folie ochronne to najtrwalsze zabezpieczenie lakieru dostępne na rynku. Chroni samochód przed wszelkiego rodzaju rysami, odpryskami i otarciami przez czas ok. 10 lat. Zapobiega blaknięciu lakieru. Dodatkową zaletą foli jest jej samoregeneracja tzn. zabliźniania się rys pod wpływem temperatury.

Czas realizacji:
1-5 dni
Koszt:
od 199 PLN

Kompleksowe czyszczenie wnętrza, każdej tapicerki samochodowej począwszy od podsufitki po podłogę, kończąc na bagażniku. Dzięki profesjonalnemu podejściu i najlepszym detergentom jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom każdego klienta. Oferujemy również impregnację tapicerki materiałowej oraz konserwację i profesjonalne zabezpieczenie tapicerki skórzanej.

Czas realizacji:
1-2 dni
Koszt:
od 249 PLN

Przyciemnianie szyb ogranicza nagrzewanie się wnętrza pojazdu, zapobiega płowieniu plastików w samochodzie poprzez działanie słońca. Nadaje też elegancji auta. Przyciemnione szyby pozwalają na zachowanie prywatności wewnątrz, sprawiają że towar przewożony jest nie widoczny dla osób obcych. Gwarancja na usługę to aż 7 lat!

Czas realizacji:
1 dzień
Koszt:
od 299 PLN

Naprawa rys systemem SSR to wypełnianie otarć na lakierze specjalnie dobranym pigmentem do koloru karoserii pojazdu. Usługa pozwala na zachowanie elementu w oryginalnym stanie bez konieczności PONOWNEGO malowania. System zabezpiecza miejsce przed wypłukaniem pigmentu na okres 5 lat. 

Czas realizacji:
1 dzień
Koszt:
od 149 PLN

Wyciąganie wgnieceń to proces pozwalający na przywrócenie oryginalnego kształtu elementu karoserii dzięki użyciu specjalistycznemu sprzętu PDR. 

Czas realizacji:
1 dzień
Koszt:
od 49 PLN

Detailingowe mycie to proces pozwalający na utrzymanie samochodu, lakieru, a nawet powłoki w idealnym stanie. Dbanie o każdy szczegół na karoserii to jeden z najważniejszych elementów podczas mycia SPA. Pojazd dokładnie wysuszony nie zostawia zacieków oraz smug. 

Czas realizacji:
1 dzień
Koszt:
od 50 PLN

Renowacja tapicerki skórzanej to proces pozwalający odnowić materiał, który został zużyty lub uszkodzony podczas eksploatacji pojazdu. Farby użyte do odnowy, są to specjalne farby do elementów skórzanych.

Renowacja skóry jest procesem długotrwałym.

Czas realizacji:
1 dzień
Koszt:
od 149 PLN
Renowacja skór

© 2023 by Jade&Andy. Proudly created with Wix.com

autodetailing warszawa auto detailing warszawa

powłoka ceramiczna folie ochronne polerowanie pranie